Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Cik dienas pēc uzacu tetovēšanas nokrīt garoza

Garozas pēc tetovēšanas parādās pēc ādas sadzīšanas. Ja jūs par tiem pareizi kopjat, tad tetovējums veicinās vienmērīgu pigmenta iekļūšanu ādā un skaistu rezultātu. Tetovēšanai ir daudz priekšrocību, taču ir arī trūkumi – tas ir tikai dziedināšanas periods. Tas ir tad, kad tetovējums sāk dziedēt un parādās garozas. Tātad vispirms apsvērsim, kas ir tetovējums?

Tetovējums ir procedūra, kuras laikā adata caurdur ādas augšējos slāņos, sīkāku informāciju. Un mūsu ķermenis reaģē uz šādu bojājumu. Vietās, kur parādās apsārtumi, parādās pat neliels pietūkums, izdalās pat asinis. Ir vairāki tetovējumu veidi.
 
Image
Image

Matu metode - ar to garoza būs maza, un var pat nebūt. Tas viss ir atkarīgs no ķermeņa.

Ēnošanas metode - šeit, jo blīvāks būs pildījums dabiski un veidosies garoza.

Garoza, kas parādās bojājuma vietā, saglabāsies vairākas dienas un vienlaikus pasargās ādu no baktērijām un dažādām infekcijām. Lai viss darbotos kā nākas. Mēs klausāmies meistara ieteikumus, jums ir jāizmanto speciāli krēmi, lai mīkstinātu. Ir stingri aizliegts skrāpēt, mēģināt tos noņemt un samitrināt. Pareizi kopjot, tie nedēļas laikā pazūd paši.


Šķiet un izskatās, ka garoza vienmēr visiem ir atšķirīga un atdalās dažādos veidos. Dažiem tas ir neliels lobīšanās, bet kādam garoza ir specifiska, viss ir atkarīgs no ķermeņa. Vienkārši dari, kā meistars lika, un viss. Ar pareizu kopšanu un visiem padomiem uzacis izskatīsies lieliski.

Spilgtā un piesātinātā krāsa atdalīsies, pīlings pazudīs un tad varēsi to saskrāpēt, un tetovējums paliks savā vietā. Garoza atdalīsies, bet krāsa ne. Krāsa parādīsies vēlāk. Pilnīga atveseļošanās ilgst no divdesmit četrām dienām līdz diviem mēnešiem. Atkal, tas viss ir atkarīgs no katras personas ādas īpašībām.

Pēc pergamenta tetovēšanas sākas tā veidošanās. Parādās pa visu bojājuma virsmu.

Garozas nosacījumi pie vidēja pigmenta blīvuma

Pirmā diena. Kad pats grims ir izdarīts. Pēc procesa virsma kļūst sarkana un, iespējams, uzbriest. Pietūkums ir atkarīgs arī no mašīnas kvalitātes, no tā, kāda veida grims tiek veikts, un no klienta ķermeņa specifikas. Kad anestēzija beidzas, sāpes parādās vai palielinās. Ihors parādās caur bojātajiem slāņiem un porām. Uzacis tiek iegūtas hoo, kādas tumšas.

Otrkārt. Ja viss tika izdarīts bez kļūdām, klients ievēroja visus noteikumus, apsārtums un pietūkums nedaudz samazinās, un parādās garozas. Ir neliels sasprindzinājums.

Trešā, ceturtā diena. Bojājuma zonā asinis veido biezu garozu, kas pasargās ādu līdz tās dziedēšanai. Sasprindzinājums pastiprinās. Nepatīkamas sajūtas lēnām pāriet.

Piektā diena. Garozas sāk lobīties un attālināties plānās kārtās gar malām. Uzacis sāk niezēt, nieze ilgst no piecām līdz desmit dienām. Garoza var palielināties un sākt plaisāt. Godīgi sakot, tas neizskatās īpaši labi. Jūs nevarat tiem pieskarties, jo kvalitāte var nebūt tāda, kādu jūs gaidāt. Tāpēc ļaujiet viņiem iet pašiem.

Sestā, desmitā diena. Garozas ir pilnībā noņemtas.

Desmitā, divdesmit ceturtā diena. Parādās krāsa. Un uzacis iegūst toni, kas būtu jāiegūst.

Kad garoza ir pilnībā atdalījusies, gadās, ka vietās, kur tā atdalījās, nav krāsas. Tiek novērota sava veida bāla nokrāsa. Šeit ir pāragri spriest. Tātad jau pēc mēneša meistars var izdarīt secinājumu par korekciju.

Lai paātrinātu šo dziedināšanas procesu, jums ir jānodrošina pienācīga aprūpe.

 • Pirmajā dienā ik pēc divām stundām noslaukiet brūces ar hlorheksidīnu, lai noņemtu tūsku.
 • Izspiediet ichor ar mitrām salvetēm tikai ar tādām, kas nesatur spirtu.
 • Lai neuzņemtu bojāto vietu infekciju, nav vēlams peldēties atklātā vietā. ūdens, ej uz pirti un sporta zāli. Cepurīti vēlams nēsāt, ja procedūra tiek veikta vasarā, ultravioletie stari labvēlīgi neietekmē garozas nobiršanas periodu un mēnesi pēc sadzīšanas.
 • Meistari iesaka uzacis ieziest ar pantenolu vai tā analogu. Nu vai ar vazelīnu
 • uz šīm vietām ir stingri aizliegts uzlīmēt plāksteri, pilnībā nomazgāties var tikai pēc pilnīgas sadzīšanas, seju labāk noslaucīt ar mitru dvieli.
 • Izžuvušām asinīm ar limfu vajadzētu pāriet pašas no sevis.Jums būs īslaicīgi nelietot kosmētiku.
 • Ēnas var ienest infekciju uzacīs, un ar zīmuli pieskarties garozai.Ja pietūkums nepāriet divu vai trīs dienu laikā, tad jāsāk lietot antihistamīna līdzekļi. Ja parādās sāpes, var dzert arī pretsāpju līdzekļus.
 • Tāpat nevar noslaucīt seju ar cietu dvieli, pastāv risks saķert garoza. Labāk saslapināt ar mīkstu drāniņu vai speciālām salvetēm.
Ir arī tāda procedūra kā microblading, tā ir līdzīga pergamenta tetovēšanai. Microblading ir manuāla darba tehnika, pateicoties speciālai kosmētiskajai pildspalvai, uz ādas tiek uzklāts pigments, radot matiņu imitāciju. To sauc arī par matu tetovējumu apjoma dēļ. Vairāk izskatās pēc dabīgām uzacīm. Microblading var aizsegt vecus sadedzinātus pergamenta tetovējumus. Kad esat tikko veicis procedūru, aizliegts dzert kafiju un alkoholiskos dzērienus. Tikai ar microblading pigments netiek iedzīts dziļi ādā. Tas ir kā skrāpējums, jo gan tur, gan tur āda tiek saskrāpēta un paliek mikro rētas. Āda tiek saskrāpēta, un brūcē tiek ienesta krāsa. Tad āda savelkas, un šajā vietā parādās plāns garozas slānis. Galvenais garozas parādīšanās iemesls ir pārmērīga ādas izžūšana. Brūce ar pigmentu sāk pievilkties.

 
Image

Kad parādās ādas sausums?

 • Sauļošanās solārijā
 • Sauļošanās
 • Baseini un jebkurš cits avots
 • Saunas un vannas

 
Var taisīt tā, lai neparādās garozas. Tas ir tikai, lai neļautu ādai izžūt un mēģināt to bieži mitrināt ar dažādiem krēmiem. Naktī vai tad, kad āda izžūst, uzacis var iesmērēt ar biezu vazelīna kārtu. Tas nodrošinās labu mitrināšanu un āda nebūs sausa. Iekšā vazelīns neuzsūcas, tas paliek uz virsmas. Jūs varat mazgāt brūci ar kumelīšu tinktūru. Kumelīte mazina iekaisumu un tai piemīt antiseptiska iedarbība.

Principā microblading ilgst deviņus, piecpadsmit mēnešus un tikai pēc tam sāk atdzīvoties. Ja āda ir taukaina vai ķermenim ir augsta reģenerācija, tad tā var paspilgtināt daudz agrāk. Pigments pilnībā izzūd pusotra, divu gadu laikā.
Image

Iespējamas pigmentācijas kļūdas

 • Ja meistars ieteica procedūru veikt mājās un nekādus padomus par uzacu kopšanu nedeva. Meitenes, jums steidzami jāatsakās no šī piedāvājuma. Pat ja iespējams, jāuzrauga instrumentu sterilitāte un pati pigmenta kvalitāte.
 • Ādas apsārtums vai zaļums liecina par meistara nekvalitatīvu darbu un krāsas taupīšanu. Ja pēc dažiem mēnešiem uzacis kļūst zaļas, tad krāsa netika iedzīta ļoti dziļi. Matu apsārtums var liecināt par to, ka meistars uzklājis krāsu lūpām, nevis uzacīm.
 • Uzacis ir ļoti apsārtušas vai pietūkušas, tā var būt alerģija pret krāsu, infekcija. Pirms rētu parādīšanās šajā vietā jums ātri jādodas pie ārsta.

© 2024 All Rights Reserved.