Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Kāpēc nagu sēnīte nepazudīs? Rupjas kļūdas cīņā pret infekciju

Ja ilgstoši nevarat atbrīvoties no nagu sēnītes, pārbaudiet sevi: iespējams, jūs pieļaujat rupjas kļūdas ārstēšanas procesā.

Nr.1 – Jūs neārstējat sēnīti

Nagu bojājumi dažādās slimībās bieži ir līdzīgi. Tāpēc par jebkādiem satraucošiem simptomiem – pat ja tie ir ļoti līdzīgi nagu sēnītei –, pirmkārt, ir jāapmeklē dermatologs un jāveic pārbaude.

Zināt, kā mīlēt un pieņemt sevi bez jebkādiem atkritumiem vai ja.

Šī ir īpaša attiecību psiholoģija ar sevi: uzticies sev, attīsti savas spējas, padari sevi bagātāku iekšēji, priecājies par savām uzvarām un uzkrāj pieredzi, lai mainītos uz labo pusi. 

Nr.2 – Jūs netīrāt nagu pirms zāļu lietošanas

Sēnīšu infekcija neattīstās uz nagu virsmas, bet gan daudz dziļāk: starp nagu plāksni un nagu gultni. Tāpēc, lai efektīvi iekļūtu pretsēnīšu līdzekļu komponenti, rūpīgi jānotīra nagu plāksne ar vīli, noņemot nestabilās un skartās nagu plāksnes vietas, kā arī iznīcinātā naga daļiņu uzkrāšanos sānu sinusos. . Izmantojiet vienreizējās nagu vīles, lai notīrītu skartos nagus.

Nr.3 - Ignorējiet norādījumus

Nepareizas terapijas un pilnīgas problēmas ignorēšanas rezultāts var būt identisks. Jo ilgāk jācīnās ar sēnīti, jo lielāka iespēja, ka problēma kļūs hroniska. Tāpēc, ja esat sācis ārstēšanu, neapstājies un neļaujiet sēnītei no jauna iekarot jau iekaroto teritoriju.

SVARĪGI ZINĀT:

atbrīvošanās no sēnīšu infekcijas vienmēr ir ilgs process. Un, lai pašam būtu vieglāk cīnīties ar sēnīti, jāzina, ka pretsēnīšu līdzekļu darbības mehānisms ir atkarīgs no sastāvā esošajām aktīvajām vielām. Tas var būt fungistatisks (aptur infekcijas attīstību) vai fungicīds (iznīcina sēnīti). Fungistatisko līdzekļu lietošana prasa ilgstošu lietošanu un sistemātisku pieeju, tādēļ, ja vēlaties pēc iespējas ātrāk atbrīvoties no sēnītes, jums palīdzēs mūsdienīgi fungicīdie līdzekļi no DOMIX GREEN PROFESSIONAL uz terbinafīna bāzes. 

Nr.4 - Neapstrādājiet personiskos priekšmetus

No pirmās ārstēšanas dienas sāciet izsmidzināt pretsēnīšu aerosolu uz apaviem, kas valkāti pēc inficēšanās. Neaizmirstiet par zeķēm un dvieļiem: gludināšana augstā temperatūrā ar tvaiku palīdzēs iznīcināt sēnītes sporas.

© 2024 All Rights Reserved.