Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Pretcelulīta kosmētika – panaceja vai placebo efekts?

Mēs visi zinām izplatīto frāzi – skaistums prasa upurus. Tomēr dažreiz gadās, ka, lai arī cik upuru būtu, rezultāts tik un tā ir neapmierinošs. Un, kā liecina statistika, tas jo īpaši attiecas uz celulītu. Patiešām, nav nekas neparasts, ka daiļā dzimuma pārstāves smagi nodarbojas ar sportu, ievēro diētas un, neskatoties uz to, cik uz svariem, kļūst par nelaimīgajām “apelsīna mizas” īpašniecēm. Iespējams, tas ir tāpēc, ka viņi neievēro tādu svarīgu aprūpes daļu kā pretcelulīta ietīšana. Mājās ne visi ir gatavi tos darīt, un bieži vien salonam vienkārši neatliek laika.

 

Lieta tāda, ka celulīta klātbūtne bieži vien nemaz nav saistīta ar lieko svaru. Tās rašanās cēlonis var būt arī nepietiekams uzturs, nepareiza fiziskā aktivitāte, biežs stress un, protams, iedzimtība. Un šajā gadījumā vienīgā panaceja ir tikai kvalitatīva profesionāla pretcelulīta kosmētika.

Protams, šeit ir arī muša, kas slēpjas izvēles daudzveidībā. Savukārt agrāk, kad plaukti vēl nebija piepildīti ar tūkstošiem dažādu produktu, bija vieglāk. No otras puses, man bija jāizmanto tas, kas tika piedāvāts, man nebija alternatīvu. Tagad pretcelulīta kosmētika, kuru var iegādāties gandrīz katrā veikalā, tiek piedāvāta neparasti plašā klāstā, un ir ļoti viegli atrast pareizos produktus. Tomēr tas, cik tas būs efektīvs, ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Turklāt jums būs jāpieņem lēmums, vai veikt procedūras salonā vai veikt pretcelulīta ķermeņa ietīšanu mājās.

 

Pirmkārt, jums jāpievērš uzmanība ražotājam - parasti tas jau ir 50% panākumu. Ir vērts ņemt vērā arī individuālās īpašības, vēlmes. Ja celulīts ir tikko parādījies, tad var pietikt ar ķermeņa ietīšanas kursu vai vienu krēmu, ja situācija ir sliktāka, būs nepieciešams vairāk pūļu un naudas. Tomēr, lai kādi būtu sākotnējie dati, jaunās paaudzes pretcelulīta kosmētika var efektīvi tikt galā ar nepatīkamu "garozu".

Viena no nenoliedzamām šādu rīku priekšrocībām ir vietēja izmantošana. Ietekme tikai uz problemātiskajām zonām ļauj redzēt rezultātu pēc neilga laika, atkarībā no izvēlētā līdzekļa. Profesionālā pretcelulīta kosmētika, kā likums, satur daudz aktīvo vielu, kas aktīvi noārda tauku nogulsnes, vienlaikus tonizējot un sasildot ādu. "Apelsīna miziņas" neesamība, gluda un tonizēta āda, graciozas figūras aprises - tam vajadzētu būt kvalitatīvu, efektīvu produktu izmantošanas rezultātam.

 

Un, ja celulīts ir tikko sācis veidoties un joprojām ir nedaudz pamanāms, tas joprojām ir iemesls profesionālas pretcelulīta kosmētikas iegādei. Jums nevajadzētu gaidīt, līdz situācija pasliktināsies, ja varat rīkoties un pieķerties nepatikšanām, tā sakot, "agrīnā stadijā". Galu galā jāatzīst, ka uzkāpt nelielā sniega kupenā ir daudz vieglāk nekā iekarot Everestu. Daudzos gadījumos, piemēram, dažādu ķermeņa ietīšanas procedūrās, profilaksei un profilaksei izmanto pretcelulīta kosmētiku. Ņemot vērā faktu, ka šādi produkti, cita starpā, mitrina, baro un gludina, kā likums, efekts pārsniedz visas cerības.

Bet jebkurā gadījumā, lai kāda būtu jūsu situācija, neatlieciet kosmētikas iegādi.


© 2024 All Rights Reserved.