Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Xeomin injekcijas

Xeomin ir jaunas paaudzes zāles, ko izmanto, lai koriģētu sejas estētiskās nepilnības. Šīs zāles efektīvi cīnās ar estētiskām ādas nepilnībām, vienlaikus saglabājot dabiskās sejas izteiksmes bez "maskas" iedarbības.

Xeomin ir izveidots ar minimālu kompleksu veidojošo proteīnu daudzumu, kas, ilgstoši lietojot, palielina nejutīguma attīstības iespējamību, tas ir, efekta neesamību imunitātes neitralizējošās iedarbības dēļ.

Xeomin injekciju būtība ir muskuļu slodzes pārdalīšana tā, lai radītu pievilktas sejas efektu un koriģētu asimetriju, kas saistīta ar dažādiem muskuļu hipertoniskuma cēloņiem. Xeomin pamatā ir augsti attīrīts A tipa botulīna toksīns, kura lielā priekšrocība ir minimālais komplekso veidojošo proteīnu daudzums, kā dēļ Xeomin rada mazāku atkarību pat regulāri lietojot! Kompleksu proteīnu trūkumam Xeomin sastāvā ir priekšrocība - zāles samazina iespējamo imunogenitāti, tas ir, antivielu veidošanos pret zālēm un rezultātā nejutīgumu pret to. Līdz šim nav ziņots par nopietnu blakusparādību gadījumiem, lietojot Xeomin.


© 2024 All Rights Reserved.