Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Mezobotokss

Mezobotokss ir īpašs paņēmiens botulīna toksīna injicēšanai, kam ir ļoti delikāts efekts. Tas efektīvi izlīdzina sīkās krunciņas, ko radījušas pirmās ar vecumu saistītās izmaiņas, atjaunojot ādas skaistumu un veselību. Atšķirībā no klasiskajām botulīna toksīna injekcijām, zāles nemaina sejas izteiksmes dabiskumu. Ar šo metodi jūs varat delikāti parūpēties par pievilcību, atjaunot jauneklību ādai ap acīm un citās jutīgākajās vietās.

Kādus efektus var panākt ar procedūru?

Šai tehnikai ir sarežģīta iedarbība uz ādu: 
  • izlīdzina dziļās krunciņas vietās ar maigu ādu,
  • kurās nav ieteicams lietot klasiskās botulīna toksīna injekcijas, piemēram, ap acīm, lūpu kaktiņos u.c.;
  • atgriež gludu, dabisku reljefu;
  • izlīdzina virspusējas grumbas;
  • nodrošina vispārēju veselības uzlabošanos: ādas savilkšanu, poru samazināšanu, tauku sekrēcijas normalizēšanu, asinsrites uzlabošanos u.c.


Procedūru var izmantot ne tikai sejas zonā, bet dekoltē un kakla zonu korekcijai. Efekts pēc mezobotoksa saglabājas līdz 8 mēnešiem. Ja nepieciešams, tiek veiktas atbalstošas ​​procedūras, kas ilgu laiku saglabās sasniegto efektu.


Tehnika ir ieteicama jaunām sievietēm kā smalka metode smalko grumbu likvidēšanai. Šo atjaunošanas metodi var izmantot kā papildinājumu lāzerpīlingam, biorevitalizācijai un citām procedūrām. To lieto, ja ir kontrindikācijas klasiskajām intramuskulārām injekcijām.

Kā darbojas mezobotokss?

Estētiskās procedūras laikā, izmantojot mezoterapijas tehniku, tiek injicēts zemas koncentrācijas botulīna toksīns. Mezobotoksa metode ietver lielu skaitu seklu (vidēji 2 mm) intradermālu injekciju.


Injicētās zāles neiedarbojas uz visu muskuļu, bet tikai uz atsevišķām muskuļu šķiedrām, kas ieaustas ādas struktūrā. Tas ļauj saglabāt sejas muskuļu mobilitāti kopumā, ierobežojot tikai muskuļu šķiedras distālās daļas darbību vietā, kur tā ir saistīta ar ādu. Tādējādi, saglabājot dabīgas mīmikas, novēršam sīko krunciņu un kroku veidošanos uz ādas, izlīdzinām seklās mīmikas krunciņas. Pašas zāles pirms ievadīšanas kā parasti atšķaida ar fizioloģisko šķīdumu, dažos gadījumos to var papildināt ar kokteili, kas bagātina ādu ar vitamīniem un kam ir cita ārstnieciska iedarbība.


© 2024 All Rights Reserved.