Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Biorevitalizācija

Biorevitalizācija ir procedūra hialuronskābes preparāta intradermālai ievadīšanai injekcijas veidā.


Hialuronskābe (pareizāk sakot, produkti, kas veidojas tās vielmaiņas laikā cilvēka organismā) spēj uzsākt ādas šūnu atjaunošanās procesu. Biorevitalizācijai tiek izmantota hialuronskābe, kas ādā saglabājas diezgan ilgu laiku. Tas ļoti atšķiras gan no hialuronskābes, kas ir daļa no mezoterapijas kokteiļiem, gan no hialuronskābes, kas ir daļa no krēmiem.

Image

Kāpēc hialuronskābe?

Hialuronskābe (HA) ir dabiska mūsu ādas sastāvdaļa, kas ir atbildīga par tās elastību, jo tieši HA aizpilda telpu starp garajām kolagēna un elastīna molekulu ķēdēm (galvenajām ādas strukturālajām olbaltumvielām, kas nodrošina ādas gludumu un elastību). āda ir atkarīga) un notur kolagēna šķiedras pareizā stāvoklī . Ja hialuronskābe ir pietiekamā daudzumā, āda paliek gluda un elastīga, ja tās daudzums samazinās, tad parādās krunciņas, āda kļūst gausa, pasliktinās sejas kontūras un kontūras.

Kam tiek rādīta Biorevitalizācija un kādā vecumā ar to jāsāk nodarboties?

Šī procedūra ir indicēta visiem cilvēkiem ar samazinātu ādas turgoru. Turgora samazināšanās iemesls var būt dabiska novecošanās, fotonovecošanās (iedeguma cienītājiem), straujš svara zudums, stress, mazkustīgs dzīvesveids, saules gaismas un svaiga gaisa trūkums, nepietiekamas miega stundas. Kopumā gandrīz visi metropoles iedzīvotāji.


Profilaktiski biorevitalizācijas procedūru ieteicams veikt 1-3 nedēļas pirms izbraukšanas uz karstajām zemēm un pāris nedēļas pēc atgriešanās no tām, lai līdz minimumam samazinātu mūsu atvaļinājuma laikā radīto stresu ādai. 

Kas attiecas uz vecumu: pirmās pazīmes par hialuronskābes daudzuma samazināšanos ādā parasti novērojam pēc 25-27 gadiem. Tās ir mīmikas grumbas ap acīm, kuras nevar noņemt pat ar labāko krēmu. Tālāk parādās smaida krunciņas, kuras arī līdz galam neiztaisnojas, arī tad, kad nesmaidam, tad redzam, ka sejas kontūra nav kļuvusi tik skaidra kā pirms gada, lai gan šķiet, ka nekas krimināls vēl nenotiek. Ja pamanāt sevī šīs pazīmes, tad laiks uzsākt ādas biorevitalizācijas procedūras. Šajā gadījumā labāk periodiski palīdzēt ādai, papildinot hialuronskābes resursus, kas neizbēgami samazinās līdz ar vecumu, nekā ļaut grumbām pamatīgi veidoties un kļūt dziļām. Kad āda jau ir ieguvusi būtiskas izmaiņas savā kvalitātē, ir ļoti grūti, un dažreiz pat neiespējami kaut ko radikāli koriģēt, neizmantojot ārkārtējus pasākumus.

Procedūra tiek veikta jebkurai ādas zonai, kurai nepieciešama mitrināšana, visbiežāk tā ir zona ap acīm, seja, kakls, dekoltē zona un roku āda.


Kad un kādus rezultātus sagaidīt no procedūras.

Pirmie biorevitalizācijas efekti rodas pirmajā nedēļā pēc procedūras, turpmākie efekti – nedaudz vēlāk. Nedēļu pēc pirmās procedūras ir manāma grumbu izlīdzināšana un liftinga efekts, kas panākts, intensīvi mitrinot ādu pēc hialuronskābes ievadīšanas vietās, kur tās trūkums bija vislielākais. 

© 2024 All Rights Reserved.