Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

KOMPLEKSA ĶERMEŅA ĀDAS KOPŠANA MĀJĀS

Pietiekamu ķermeņa ādas kopšanu vari nodrošināt arī pats mājās – procedūra neaizņems daudz laika. Pilnīga pamata rutīna sastāv no vairākām obligātajām darbībām:

 

ATTĪRĪŠANA

Attīrīšana ir pirmais un būtiskais solis jebkurā skaistumkopšanas rutīnā. Tieši ar viņu sākas ceļš uz ādas veselību un skaistumu. Tāpēc dušā vajadzētu iet divas reizes dienā: no rīta un vakarā. Pamata kopšanas līdzekļus var uzklāt tikai uz iepriekš attīrītas ādas (sebums, sviedri, kosmētikas atlikumi), lai aktīvās sastāvdaļas labāk iekļūtu dziļākajos slāņos un izvairītos no alerģiskas reakcijas.

IZKLĀJUMS UN PAŠMASĀŽA

Dziļa ādas attīrīšana palīdzēs stimulēt šūnu atjaunošanos. Cilvēka epiderma pilnībā atjaunojas 30-40 dienu laikā, šajā periodā stratum corneum sabiezē un kavē jaunu šūnu atjaunošanās procesu. Lai noņemtu atmirušās ādas daļiņas, izmantojiet ķermeņa skrubi vai pīlingu 1-2 reizes nedēļā. Pašmasāža šādu procedūru laikā uzlabo asinsriti, tonusu un ādas reljefu.

MITRINĀŠANA

Āda ir 85% ūdens: dermā 70%, epidermā 15%. Tāpēc hidratācija ir vienkārši nepieciešama viņas veselībai. Atcerieties, ka ir nepieciešams mitrināt jebkura veida ādu, īpaši taukainu un problemātisku. Formulas, kuru pamatā ir hialuronskābe un citi hidrofiksatori, novērš transepidermālo mitruma zudumu un novērš šūnu dehidratāciju. Tāpat neaizmirstiet par dzeršanas režīmu un patērējiet tīra ūdens dienas normu.

ATTĪRĪŠANA

Attīrīšana ir pirmais un būtiskais solis jebkurā skaistumkopšanas rutīnā. Tieši ar viņu sākas ceļš uz ādas veselību un skaistumu. Tāpēc dušā vajadzētu iet divas reizes dienā: no rīta un vakarā. Pamata kopšanas līdzekļus var uzklāt tikai uz iepriekš attīrītas ādas (sebums, sviedri, kosmētikas atlikumi), lai aktīvās sastāvdaļas labāk iekļūtu dziļākajos slāņos un izvairītos no alerģiskas reakcijas.

ĒDIENS

Papildus mitrināšanai ādas šūnām ir nepieciešamas barības vielas (A, E, C, B vitamīns, cinks, varš, antioksidanti u.c.), lai uzturētu barjerfunkcijas, stiprinātu lipīdu apvalku, izvadītu toksīnus, atjaunotu un dziedinātu audus. Uztura formulas pamatā ir lipīdi (tauki), tomēr produktu tekstūrai var būt viegla tekstūra un pēc uzklāšanas tie neatstāj maskas sajūtu. Bieži ķermeņa produktu formulas ietver gan mitrinošas, gan barojošas sastāvdaļas.

 

Izmantojiet Lipikar Lait no sausas līdz ļoti sausai ādai paredzētu pienu, kura pamatā ir šī sviests (10%), La Roche-Posay termālais ūdens (60%), niacinamīds (2%) un aizsargājošu lipīdu kombinācija (3%).

Aizsardzība pret sviedriem

Mūsdienu pasaulē nav iespējams iedomāties rīta kopšanas rutīnu bez pretsviedru līdzekļa (ierobežo sviedru veidošanos apokrīnos dziedzeros) vai dezodoranta (novērš sviedru smaku, neietekmējot svīšanas līmeni).


© 2024 All Rights Reserved.