Skaistuma e-žurnāls

~ Viss par skaistumkopšanu~

Pārdomāt Botox: kā mainās pieejas klasiskajai procedūrai

Gandrīz visi ir dzirdējuši par Botox injekcijām. Jau vairākus gadu desmitus šo injekcijas procedūru plaši izmanto kosmetologi un tā ir viena no populārākajām pasaulē. Neskatoties uz to, ka šī pretnovecošanās tehnika joprojām ir tendence diezgan ilgu laiku, pieejas tās ieviešanai mainās. Parunāsim sīkāk par to, kādā virzienā tiek pilnveidotas modernās botulīna toksīna terapijas metodes.

Image

Kosmētiskie preparāti uz botulīna toksīna bāzes (Botox, Dysport, Relatox u.c.) darbojas pēc vispārēja principa. Aktīvā viela (botulīna toksīna A veida novājināta darbība) bloķē sejas muskuļu reakcijas uz nervu impulsiem, kas izraisa to motoriskās aktivitātes samazināšanos. Pateicoties tam, esošās grumbas tiek izlīdzinātas un jaunu veidošanās process tiek kavēts.

Pateicoties lielajam izkliedēto un seklo mikroinjekciju skaitam, āda netiek pakļauta agresīvai mehāniskai slodzei. Tajā pašā laikā pašas zāles nebloķē visu muskuļu, bet iedarbojas tikai uz atsevišķām virspusējā līmeņa muskuļu šķiedrām, tādējādi saglabājot mīmikas kustīgumu un nodrošinot dabisku sejas izskatu.

Neskatoties uz visiem tā nopelniem, mezobotokss ir efektīvs tikai cilvēkiem ar nelielām vai mērenām ar vecumu saistītām izmaiņām. Dziļo statisko grumbu un kroku likvidēšanai tiek izmantotas klasiskas botulīna toksīna ievadīšanas metodes. Bet pat risinot tik sarežģītas problēmas, mūsdienu kosmetologi nesteidzas pārvērst seju par nekustīgu masku. Katrā gadījumā tiek izveidots individuāls korekcijas plāns, izmantojot optimālas koncentrācijas zāles, sagatavošanās procedūru seansus utt.

Procedūra tiek veikta jebkurai ādas zonai, kurai nepieciešama mitrināšana, visbiežāk tā ir zona ap acīm, seja, kakls, dekoltē zona un roku āda.


Kad un kādus rezultātus sagaidīt no procedūras.

Pirmie biorevitalizācijas efekti rodas pirmajā nedēļā pēc procedūras, turpmākie efekti – nedaudz vēlāk. Nedēļu pēc pirmās procedūras ir manāma grumbu izlīdzināšana un liftinga efekts, kas panākts, intensīvi mitrinot ādu pēc hialuronskābes ievadīšanas vietās, kur tās trūkums bija vislielākais. 

Rezultāta panākumus šādos gadījumos lielā mērā nosaka kosmetologa kvalifikācija. Viņam ne tikai jāzina sejas muskuļu darbības īpatnības un jāpaļaujas uz savu klīnisko pieredzi, bet arī jābūt nevainojamai estētiskajai uztverei.

 

 

© 2024 All Rights Reserved.